Навігатор каталогу

Декілька слів про компанію

Виробниче підприємство «НМПО» розпочало свою роботу на ринку протезних виробів у 2008 році.

На сьогоднішній день компанія має конструкторське бюро і виробничі бази, які використовують високі технології виробництва продукції. Висококваліфіковані фахівці та високий дух відповідальності – це одна з головних складових нашого виробництва https://schetchiki-tepla.com.ua. Комплектуючі, вузли, адаптери і решта продукції підприємства «НМПО» спрямовані на створення сприятливих умов на світовому ринку протезних виробів, допомогають швидко реагувати на потреби людей.

В процесі виготовлення продукції ми робимо акцент на дотриманні стандартів та найвищої якості. Вся продукція підприємства «НМПО» виготовлена згідно останніх стандартів промисловості. Наші вироби, перш ніж потрапити на ринок збуту, проходять поетапне випробування від 1-го до 3-х місяців. Це додає упевненості в якості і надійності продукції. На всіх етапах циклу виготовлення компанія використовує лише високоякісні матеріали і процеси. Виробниче підприємство «НМПО» з кожним роком розширює асортимент своєї продукції, прагне удосконалити свої вироби і задовольнити потреби споживача.

Сервісне обслуговування:

  • Компанія «НМПО», як виробник відповідально заявляє, що модулі протезів нижніх кінцівок виробництва нашої компанії відповідають вимогам Європейської Директиви щодо медичних виробів 93/42/ЕЕС і відносяться до класу І.
  • Гарантійний термін експлуатації і термін служби модуля встановлюється з дня видачі протеза пацієнтові.
  • Гарантія дійсна якщо продукція експлуатована відповідно до вказаних умов і на відповідні цілі, слідуючи рекомендаціям виготовника.
  • При поверненні модуля виготовникові має бути прикладений паспорт на модуль.