Навігатор каталогу

AFT International GmbH

ТОВ НМПО – офіційний дистриб’ютор компанії AFT International

Ми раді вітати Вас на сайті офіційного дистриб’ютора компанії AFT International — ТОВ «НМПО». ТОВ «НМПО» представляє інтереси компанії AFT International на території України і готово до ефективної та взаємовигідної співпраці по всій лінії продукції компанії AFT International.

AFT International logoКомпанія AFT International є провідним німецьким виробником матеріалів та обладнання в області ортопедії і взуттєвої промисловості, володіє незрівнянною гнучкістю у підході до рішень індивідуальних вимог Замовника.

findbride scam custom writings

Компанія була створена понад 100 років тому, стрімкий розвиток отримала в середині минулого століття. В даний час асортимент компанії охоплює більше 30 000 найменувань і може забезпечити практично будь-яке побажання Замовника щодо обладнання та матеріалів.

findbride scamcustom writings

Листовий матеріал

Каблуки та підошви

Смужки та рамки

D3D супінатори-заготовки

AFT International має у своєму розпорядженні близько 15 000 кв.м. виробничих площ, на яких щодня працюють близько 100 співробітників.

Компанія AFT International пропонує наступне обладнання: шліфувальні, фрезерувальні, полірувальні машини. Фрези й шарошки, різну теплову техніку — інфрачервоні і вакуумні печі. апарати глибокої витяжки, спеціалізовані швейні машини.

Устілки

Для фрезерування

Хімічна продукція

Шкіра та шкіряні вироби

Різноманітні матеріали за своїм складом (EVA, гума, корк, поліетилен, пластик тощо) і за формою (листовий матеріал, смужки, рамки, кільової матеріал, а також готові устілки, каблуки, набійки, підошви) порадують Замовників. На додаток до цього, пропонуються матеріали зі шкіри, а також хімічні продукти (клею, смоли, розчинники, рідку піну і ін), різноманітну фурнітуру для взуттєвої промисловості.

Машини

Комплектуючі до машин

Інструмент

Мікромашини

ТОВ «НМПО» допоможе Вам у виборі необхідного обладнання та матеріалів виробництва компанії AFT International.

Ми якісно організуємо Вам поставку продукції компанії AFT International.

Робочі столи

Центральна витяжка

Приналежності до ключів

Фурнітура

Контактна інформація:

тел.: (044) 500 56 02 / багатоканальний

для листування Ви можете скористатися формою зворотнього зв’язку

або кодом в нижній частині сторінки

офіційна сторінка компанії AFT International GmbHhttp://www.aft-international.de/